2012-2013 Honda TRX500FM Foreman 500 475CC ATV Elektrický štartovací motor 31200-HP5-601
SKU: M553-A103-Silver~12
Cena:
Opis
VLASTNOSTI:
-Úplne nový štartér, nie repasovaný alebo repasovaný s známkami opotrebovania.
-Vnútorné aj vonkajšie štartéry zlepšujú spoľahlivosť počas dlhšieho obdobia.
-Nové armatúry sú precízne vyrobené a testované na dlhú životnosť.
- Nahrádza existujúci štartér, stačí vymeniť a môžete znova jazdiť.
- Dôrazne sa odporúča profesionálna inštalácia, návod na inštaláciu NIE JE súčasťou balenia.
ŠPECIFIKÁCIE:
Stav: Popredajný, 100% úplne nový
Typ montáže: Priama výmena
Povrchová úprava: Vysoko odolná
Typ štartéra: PMDD
Rotácia: proti smeru hodinových ručičiek
Časť: JEDNOTKA
Napätie: 12V/+
Typ jednotky: Štartér
Počet zubov: 9
Prevodovka L: 32,4 mm/1,27 palca
Dĺžka otvorov pre uši Mtg: 89 mm/3,5 palca